artykuł nr 1

Poszukujemy pracownika: Koordynator Obsługi Wystaw

Praca na umowę zlecenie

Zakres obowiązków:

1.rekrutacja opiekunów wystaw i przygotowywanie grafiku ich pracy

2. przygotowywanie umów

3. sporządzanie listy obecności oraz raportu przepracowanych godzin

4.dbanie o przestrzeganie regulaminu pracy opiekunów ekspozycji, w tym utrzymanie bezpieczeństwa obiektów oraz osób zwiedzających

5. dbanie o utrzymanie porządku na wystawach

6.przygotowywanie tabeli pomiarów środowiskowych w porozumieniu z konserwatorem

7. przygotowywanie instrukcji obsługi wystawy

8. sporządzanie raportów zgodności ekspozycji i ich archiwizacja

9. przygotowywanie listy wewnętrznej z przerwami

10.sporządzanie oświadczenia sprawców szkody w sytuacji zaistniałej szkody

11.szkolenie nowych osób z zakresu opieki nad wystawami, otwierania, zamykania wystaw.

Wymagania:

wykształcenie wyższe, preferowane humanistyczne, historia sztuki lub kulturoznawstwo

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w instytucji kultury minimum 1 rok

znajomość obsługi komputera: MS Office (Word, Excel)

umiejętność pracy z harmonogramem i przygotowywania grafików

wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność i umiejętność pracy w zespole)

Co oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury

ciekawą pracę z dynamicznym zespołem

możliwość udziału w interesujących wydarzeniach kulturalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 5 lutego 2023 roku na adres e-mailowy: a.paluch@muzeumwspolczesne.pl