artykuł nr 1

SPECJALISTA DS. KULTURY I EDUKACJI -PRACA NA ZASTĘPSTWO

Zakres obowiązków

koncepcja, organizowanie i nadzorowanie oferty edukacyjnej powiązanej z kolekcją MWW

tworzenie i współtworzenie oferty wydarzeń edukacyjnych towarzyszących wystawom

pozyskiwanie dotacji zewnętrznych na realizację planowanych projektów oraz ich  koordynowanie

podejmowanie współpracy partnerskiej z podmiotami zewnętrznymi w zakresie działalności edukacyjnej

bieżąca praca w Dziale Edukacji: kontakt z przedstawicielami szkół, obsługa systemu rezerwacyjnego, współorganizowanie logistyki działań edukacyjnych

przygotowywanie dokumentów formalnych związanych z zakresem powierzonych obowiązków oraz nadzorowanie ich realizacji

Koordynacja działań związanych z realizacją projektów edukacyjnych (m.in. wykładów, prelekcji, spotkań autorskich, debat społecznych, warsztatów dla różnych grup wiekowych).

Wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych związanych z realizacją projektów edukacyjnych (przygotowywanie planu i budżetu, aktualizacja i rozliczanie wniosków ministerialnych, terminowa realizacja harmonogramu imprez, monitorowanie frekwencji wydarzeń edukacyjnych, przygotowanie sprawdzań, ankiet, raportów).

Opracowywanie merytoryczne materiałów edukacyjnych i ich upowszechnianie.

Koordynacja programu stażów

Prowadzenie wybranych zajęć edukacyjnych

Wymagania:

wykształcenie wyższe

minimum roczne doświadczenie w zakresie realizacji programów edukacyjnych w instytucji kultury

dobra znajomość historii sztuki XX wieku

łączenie pasji edukacyjnej z wiedzą historyczną i umiejętnością pracy zespołowej oraz projektowej

biegła znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

komunikatywność, inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie

Dodatkowe atuty

doświadczenie w realizacji projektów dotacyjnych

referencje od dotychczasowych pracodawców

Oferujemy

ciekawą pracę w ramach projektów muzealnych

stabilną formę zatrudnienia oraz elastyczność w organizacji grafiku pracy

szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji

możliwość rozwoju zawodowego i awansu