artykuł nr 1

Kierowca muzealny/montażysta

Stanowisko: Kierowca muzealny/montażysta

Obowiązki:

montaż i demontaż obiektów muzealnych, sprzętu wystawienniczego z wykorzystaniem rusztowań i uwzględniając pracę na wysokości,

transport krajowy i zagraniczny dzieł sztuki, skrzyń pakowych i sprzętu wystawienniczego w ramach przestrzeni organizowanej wystawy oraz innymi instytucjami,

przygotowywanie materiałów pakowych i skrzyń do transportu obiektów,

pakowanie, rozpakowywanie oraz załadunek i rozładunek dzieł sztuki będących w transporcie,

utrzymanie pojazdu w stałej gotowości eksploatacyjnej,

konserwacja i wykonywanie drobnych napraw pojazdu,

prace techniczne na terenie Muzeum (wymiana żarówek/świetlówek, dokręcanie klamek w drzwiach, itp.),

wsparcie w organizacji eventów, wystaw, sympozjów, konferencji i wykładów.

Wymagania:

wykształcenie średnie,

czynne prawo jazdy kat. B,

umiejętność obsługi elektronarzędzi, zdolności techniczne,

sprawność fizyczna,

sumienność, dyspozycyjność,

kreatywność,

bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:

uprawnienia SEP,

umiejętność stawiania rusztowań,

uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

komunikatywna znajomość języka angielskiego,

bardzo dobra organizacja pracy,

rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne,

doświadczenie w pracy w instytucji kultury.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,

pracę w ambitnym i nastawionym na rozwój zespole,

stabilne warunki zatrudnienia,

niezbędne narzędzia pracy,

możliwość realizacji ciekawych projektów, dużą swobodę w działaniu,

rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych,

pracę w centrum Wrocławia,

pracę w prestiżowej instytucji.